NsSquad

Nasz Team


#1 2010-12-27 03:26:56

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Rekrutacja

http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/286/a/3/checco_dj___shakes___n_fidget_by_boscoloandrea-d30oojb.jpg
Ten dział jak sama nazwa mówi przeznaczony jest do rekrutacji nowych członków.
Rekrutacja od 30levelu

Ważny jest poziom postaci ale jeszcze ważniejszy użytkownika tej postaci.


W podaniu należy napisać:
-nick
-lvl postaci
-wiek
-kilka słów o sobie (zainteresowanie, czy aktywnie grasz)
-dlaczego chcesz do nas dołączyć
REKRUTACJA OTWARTA (JEDNO WOLNE MIEJSCE)!!!.
Powodzenia.

Offline

 

#2 2010-12-29 19:56:59

jashek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rekrutacja

akcept

Ostatnio edytowany przez jashek (2011-01-04 01:51:55)

Offline

 

#3 2010-12-29 20:12:46

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rekrutacja

jashek napisał:

Nick: jashek
Wiek: 22
Lvl: 18 aktualnie

Aktywny gracz loguje się kilkanaście razy w ciągu dnia. Nie ma problemów z uiszczaniem opłat na gildie. Czasami jak fundusze są na plusie jest i smokogryf. Posiadam już dość spore doświadczenie w tej grze. Gram na s6 - nick jashek lvl 83 mag. Na tym serwerze jestem oficerem w jednej gildii, zajmuję się tam moderowaniem prywatnego forum.
Aktualnie jestem studentem 4 roku fizjoterapii. Moją wielką pasją jest piłka nożna, kiedyś jeszcze sam kopałem teraz niestety pozostało mi już tylko oglądanie meczy. Filmy, seriale, gry komputerowe na te tematy również możesz ze mną porozmawiać. Generalnie jestem spokojnym człowiekiem, strasznie optymistycznie nastawionym do życia, a co za tym idzie nie sprawia mi problemu nawiązywanie nowych znajomości w świecie rzeczywistym jak i tym wirtualnym.

Dla mnie gildia to odrębna społeczność, gdzie osoby powinny być w miarę możliwości zżyte w jakimś stopniu ze sobą - dlatego jestem zwolennikiem wszelkiego rodzaju for. Również w gildii na świecie 6 wprowadziłem u Nas rekrutację po przez forum. Dlatego w momencie kiedy zauważyłem, że u Was takowa jest prowadzona nie zastanawiałem się długo i postanowiłem złożyć swoje podanie.

Bless Ya!

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

Offline

 

#4 2011-01-01 12:03:51

Araya

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Nick: Araya
Wiek: 13
lvl: 17 aktualnie

Na Shakes and Fidget loguje się codziennie i szybko wbijam nowe poziomy. Jestem dość doświadczonym zawodnikiem. Miałem dwa konta: na s3 woja 39 lvl i drugiego woja na s1 19 lvl. Moją pasją jest koszykówka i muzyka. Uwielbiam metal. Jestem kulturalny i wesoły. Moim kolegom jest NormaN- wasz użytkownik. To on polecił mi waszą gildię.

Do waszej gildii chcę wstąpić, ponieważ macie bardzo dobre wyniki. A po za tym piszecie, że u was jest kulturalna atmosfera, a ja lubię kulturalną atmosferę. Obiecuje, że 20 lvl wbije bardzo szybko. Bardzo uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do waszej gildii.

Offline

 

#5 2011-01-01 16:05:55

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Araya napisał:

Nick: Araya
Wiek: 13
lvl: 17 aktualnie

Na Shakes and Fidget loguje się codziennie i szybko wbijam nowe poziomy. Jestem dość doświadczonym zawodnikiem. Miałem dwa konta: na s3 woja 39 lvl i drugiego woja na s1 19 lvl. Moją pasją jest koszykówka i muzyka. Uwielbiam metal. Jestem kulturalny i wesoły. Moim kolegom jest NormaN- wasz użytkownik. To on polecił mi waszą gildię.

Do waszej gildii chcę wstąpić, ponieważ macie bardzo dobre wyniki. A po za tym piszecie, że u was jest kulturalna atmosfera, a ja lubię kulturalną atmosferę. Obiecuje, że 20 lvl wbije bardzo szybko. Bardzo uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do waszej gildii.

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

Offline

 

#6 2011-01-01 16:44:13

kenny

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Nick:Kenny
Lvl:21
Wiek:16
Na SF game loguje sie codziennie po kilkadziesiąt razy i zazwyczaj szybko wyexpiam postac ,gram na grzybach jesli uda mi sie kogos na nie wkrecic ;d.
Do Gildi chcialbym dolaczyc bo wiem ze napewno bedzie tam mila atmosfera oraz ta gildia zajdzie daleko.

Offline

 

#7 2011-01-01 18:07:15

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rekrutacja

kenny napisał:

Nick:Kenny
Lvl:21
Wiek:16
Na SF game loguje sie codziennie po kilkadziesiąt razy i zazwyczaj szybko wyexpiam postac ,gram na grzybach jesli uda mi sie kogos na nie wkrecic ;d.
Do Gildi chcialbym dolaczyc bo wiem ze napewno bedzie tam mila atmosfera oraz ta gildia zajdzie daleko.

hmm... powiem tak podanie rozpatrzone pozytywnie, lecz nie ma w obecnej chwili miejsc Już jedna osoba czeka jak tylko będzie wolne miejsce, jesteś następny w kolejce dzisiaj już będzie twierdza na poziomie 22 i może wyrzucimy osobę która się najmniej rozwija tym samym ty ją zastąpisz.
Pozdrawiam

Offline

 

#8 2011-01-02 11:01:01

Araya

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Drodzy koledzy!
Chciałbym poprosić o dłuższy czas wbicia levelu 25. Tak jak obiecałem bardzo szybko wbiłem z 17 na 20, ale grzyby nie będą wiecznie, a ja nie mam na razie pieniędzy . Oczywiście zrozumiem jeżeli się nie zgodzicie i zrozumiem jeżeli mnie wylejecie. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy.

Offline

 

#9 2011-01-02 13:38:29

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Araya napisał:

Drodzy koledzy!
Chciałbym poprosić o dłuższy czas wbicia levelu 25. Tak jak obiecałem bardzo szybko wbiłem z 17 na 20, ale grzyby nie będą wiecznie, a ja nie mam na razie pieniędzy . Oczywiście zrozumiem jeżeli się nie zgodzicie i zrozumiem jeżeli mnie wylejecie. Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy.

Sprawa rozpatrzona pozytywnie.

Offline

 

#10 2011-01-03 15:02:45

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rekrutacja

juraszekxd napisał:

-nick - juraszekxd
-lvl postaci  - obecnie 33 lvl
-wiek - 16 lat
-kilka słów o sobie (zainteresowanie, czy aktywnie grasz) - Interesuję się sportem , a głównie pływaniem . Na co dzień jak większość z was uczęszczam do szkoły , a dokładniej do liceum Czy aktywnie gram ? Staram się jak najczęściej wchodzić na sf I to chyba na tyle
-dlaczego chcesz do nas dołączyć - zostałem zaproszony przez Józka

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

Offline

 

#11 2011-01-04 18:27:03

 James

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja

Nick: James
Lvl: 31
Wiek: 15


***


Kilka słów o sobie: Interesuje się muzyką. Gram na gitarze i śpiewam. Codziennie gram w Shakes & Fidget the Game, miałem na kilku serwerach lvl +65 nie pisze tego by się po chwalić lecz po to abyście wiedzieli że nie jestem nowy w tej grze.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Chcę dołączyć do gildii NsSuad ponieważ mam zamiar daleko zajść na tym serwerze i wydaje mi się że ta gildia jest właśnie dla takich osób.



Z góry dziękuje za rozpatrzenie.

Ostatnio edytowany przez James (2011-01-04 18:40:14)

Offline

 

#12 2011-01-04 20:16:56

Gizmo

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rekrutacja

James napisał:

Nick: James
Lvl: 31
Wiek: 15


***


Kilka słów o sobie: Interesuje się muzyką. Gram na gitarze i śpiewam. Codziennie gram w Shakes & Fidget the Game, miałem na kilku serwerach lvl +65 nie pisze tego by się po chwalić lecz po to abyście wiedzieli że nie jestem nowy w tej grze.
Dlaczego chcesz do nas dołączyć: Chcę dołączyć do gildii NsSuad ponieważ mam zamiar daleko zajść na tym serwerze i wydaje mi się że ta gildia jest właśnie dla takich osób.



Z góry dziękuje za rozpatrzenie.

Podanie rozpatrzone pozytywnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cshajtownia.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.studniowka2011.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl www.pyrzyce.pun.pl